Richard Garriot našel distributora pro Shroud of the Avatar

Vývojářské studio Richarda Garriota Portalarium oznámilo nalezení distributora pro svou chystanou MMORPG hru Shroud of the Avatar. Jde o německého vydavatele Travian Games, který sídlí v Mnichově.

Cílem partnerství je zejména distribuce hry v Evropě, jižní a střední Americe, stejně jako na Středním Východě a v severní Africe. Šéf Travian Games, Lars Janssen, se raduje z “nejlepšího chystaného MMORPG” a spolupráce se slavným, v poslední době však už trochu vyčpělým Garriotem, jehož je Shroud of the Avatar asi poslední šance vrátit se na výsluní. S novinkou má velké plány a sní o 400 000 platících hráčích.

Dostatečně silný partner?

Sám Richard Garriot vyzdvihl důležitost evropského trhu, kde se jeho sérii Ultima, na níž Shroud of the Avatar navazuje, vždy dařilo. Proto se snažil najít nejlepšího partnera, který mu pomůže s uvedením hry na trh. V Travian Games takového partnera vidí, protože tady rozumí práci s komunitou a vývoji her.

Společnost Travian Games byla založena v roce 2005 a je podle vlastních údajů světovou špičkou ve hrách pro internetové prohlížeče. Zároveň je se 150 zaměstnanci největším vývojářským studiem v Bavorsku.

Richard Garriot a Lars Janssen budou k dispozici novinářům na letošním Gamescomu a budou odpovídat na otázky týkající se hry i nového partnerství. Portalarium chce hru vydat ještě letos, konkrétní termín zatím ale neoznámilo.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na