Rok 2018 bude pro sérii Final Fantasy významný

Už je to přeci jen rok, co vyšlo Final Fantasy 15, a přestože vývojáři a společnost Square Enix udržují fanoušky při chuti nejrůznějšími obsahovými přídavky, multiplayerovými aspekty, spin-offy a chystají port na počítače, pomalu se nabízí otázka, jak to bude s případným dalším dílem jedné z nejdelších videoherních sérií.

Manažer značky Final Fantasy Shinji Hashimoto promluvil v rozhovoru s youtubovým kanálem Edamane Arcade, kde se věnoval především karetní sběratelské hře na motivy Final Fantasy, nicméně zakončil více než velkým příslibem. “Tento rok slaví Final Fantasy 30. narozeniny, ten příští vstupuje do svého 31. roku a náš tým usilovně pracuje na nových titulech. Příští rok bude velkým rokem, přineseme světu vzrušující nové Final Fantasy hry.

Toto vyjádření by zapadalo do komunikačního rámce společnosti Square Enix, která Final Fantasy vydává. Ta totiž uvedla, že se od ní dočkáme velkých odhalení ještě před veletrhem E3 2018, který proběhne v polovině příštího roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na