Rozšíření pro Kingdom Come: Deliverance sklízí od hráčů drtivou kritiku. Krádež za bílého dne?

Tak tohle se nepovedlo. Po vydání druhého rozšíření pro české RPG Kingdom Come: Deliverance jménem The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (Milostná dobrodružství Jana Ptáčka) se strhla vlna nevole hráčů, kteří si tento přídavek za 10 euro zakoupili.

Čím chce Warhorse ospravedlnit cenovku 10 euro? 2 hodinami hry? Hraničí to s krádeží za bílého dne. Nechápu, co na tom ty měsíce dělali,” stojí v anglickém hodnocení jednoho ze zahraničních hráčů. Hlasy se v tomto bodě vzácně shodují – zábava, kterou rozšíření nabízí, jim nepřipadá ani zdaleka dostatečné.

Asi také proto se hodnocení přídavku dostalo až na nelichotivých 36 %. Samotnou dějovou linku a questy přitom hráči hodnotí jako povedené, ale krátká herní doba zdá se vše přehlušila. Tímto si Warhorse Studios pravděpodobně odradili řadu potenciálních kupců dalších DLC a tak nějak potvrdili, že se neváhají chovat jako nenasytní vydavatelé, do kterých se jejich představitelé kdysi s gustem strefovali.

Nebo snad jde o politiku financiéra hry Zdeňka Bakaly, jenž se snaží své byznysové praktiky, které nedávno nelichotivými slovy označil český prezident, vnášet i do herní branže?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

19
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jakub
Host
Jakub

Jedná se o bug. Neštastný, ale bug. Co tam máte dál?

tomas
Host
tomas

Zdá se že za rozkouskovanou hotovou mafii 2 a prodavanou pak po castech jako DLC nemuze ani tak vydavatel jako Vavra… evidentne je to jeho styl…

Petr
Host
Petr

Tohle je docela nechutný článek, vzhledem k tomu, že ty dvě hodiny jsou jen kvůli bugu. Co takhle dělat novinařinu poctivě jako Vortex? https://www.youtube.com/watch?v=OqDq1y6k9Gs

Tadeáš
Host
Tadeáš

Souhlasím ale co byste čekali od seznamu který si hraje na něco co vůbec není. Například Stream je úplná hovadina se spoustou špatných nudných a nevtipných pořadů. A tenhle článek ? přesně jak jste řekl oni sem dají 10 lživých vět a potom jěstě říkají že Warhorse jsou zloději. prostě idioti by mě zajímalo kdy jim to na seznamu dojde.

Petr
Host
Petr

No jo co čekat když ceny určuje Kakala to půjde do pěkných sraček a navíc to ani nemá Češtinu ale finální verzi si stáhnu.

Funboy
Host
Funboy

ekonomičtí zmrdi a kundy

Funboy
Host
Funboy

Miluju tohle médium, právě proto, že se zde nazývají věci pravými jmény, Vávra se ukázal jako nenažraná tlustá svině.

Nameless One
Host
Nameless One

Kdo si počká… 😀 Za rok, za dva bude GOTY (či nějaká prémiová) edice za pár šupů) Za 500,- si to koupím, navíc hra bude plně odladěna 🍻

Arra
Host
Arra

Neříkám nic sám sem ji hrál. Ale hlavní je to že Vávra napadnul hru Skyrim že je všechno jednotvarne a přitom udelal to samé. Vedlejší questy totálně bez odezvy.

Lojzík
Host
Lojzík

co je to za sračky, výborná hra, ovšem ne pro umrčený děcka

Petr.J.
Host
Petr.J.

Je jasné,že to je + pro Bakalu,který má s toho další prašule.
Jen se divím Vávrovi,že mu to za to stojí a kazí si pověst.
Já tu hru hrál u kamaráda,je pěkná ale sám si ji zatím nehodlám koupit z duvodu,že bych tím podpořil miliardáře co okradl poctivě pracujicí lidi o možnost bydlení za rozumné peníze.
Babišové výrobky si také kupuji jen pokud není jiná varianta.

Filip
Host
Filip

Ty to vidíš z tohodle hlediska. Jasný, nikdo ti to nebere, ale člověk jako já, kterej tu hru sleduje od počátku vývoje ví, že bez tohoto investora by WH studio krachlo a hru nikdy nedokončilo.

Funboy
Host
Funboy

jaký mají podíly ve firmě vůbec? NO tak bakala má 70 % firmy je to v píči, tak to vypadá, že vávra shrábne prachy a když nebude idiot založí nové studium XD

Jsem zvědavej kdy mrdka Bakala vyštípe Vávru.

Jan
Host
Jan

Ekonomičtí zm*di 🙂 pan Zeman správně řekl

Petr Snake
Host
Petr Snake

ekonomičtí zm rdi

Onasis
Host
Onasis

Ještě že existuje warez 😉

jjgdf
Host

Krádež za bílého dne? – To je ta hra od samyho zacatku xd. Vzpomenme na toho, kdo to financuje…

Funboy
Host
Funboy

Jsou to prasata

Hhj
Host

Vy jste to hral? Zrejme ne jelikoz byste vedel, ze to ma 2 hodiny je kvuli tomu protoze se objevil bug, ktery zabranuje spusteni jedne cele questove linie, tudiz timto bugem se zkratila herni doma, na kterou si nekteri jedinci stezuji aniz by byli obezneni ze vsemi informacemi.