Rubačka MetaMorph: Dungeon Creatures od autorů Strongholdu jde do předběžného přístupu

Dungeonová rubačka MetaMorph: Dungeon Creatures, za kterou stojí vývojářské studio FireFly známé především strategickou sérií Stronghold, vstupuje do fáze předběžného přístupu na Steamu.

V této akci převezmete roli hrdinného zajíce, obřího zlobra a magickými schopnostmi nadanou nymfu. Ocitnete se hluboko pod zemí, kde budete bojovat proti hordám kostlivců, zombíků a démonů. A kdyby vám armáda monster náhodou nestačila, má pro vás MetaMorph: Dungeon Creatures připravenou hezkou řádku pastí, které celkový chaos tlačí na maximální úroveň.

Zvláštním prvkem hratelnosti je možnost libovolně přepínat hrdiny. Ze samurajského zajíce se tak mrknutím oka můžete proměnit v těžkotonážního zlobra, pokud si to situace žádá. Využívat lze také příslušné speciální schopnosti jednotlivých postav. Vedle rychlých reflexů a ochoty k brutální síle pak v MetaMorph: Dungeon Creatures využijete taktické přemýšlení.

V rámci předběžného přístupu se postupně bude rozšiřovat počet nepřátel, bossů a hratelných hrdinů. FireFly Studios samozřejmě také slibují, že budou pozorně naslouchat komunitě.

MetaMorph: Dungeon Creatures – trailer

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist