Vychází strategie They Are Billions. Až 20.000 zombíků na monitoru

Dosud bylo možné betaverzi strategické hry They Are Billions koupit pouze přes internetové stránky vývojářského studia Numantian Games. To se ale mění a teď je hra s až 20 000 zombíky zobrazenými najednou k mání také na Steamu v rámci předběžného přístupu.

V Early Accessu je zatím k dispozici pouze jediný z plánovaných herních módů They Are Billions. Jde o mód Survival, ve kterém musíte po určitou dobu (například 100 dní) přežít na náhodně generované mapě. Příběhová kampaň s připravenými úrovněmi a celou řadou bláznivých charakterů je v plánu až na jaro příštího roku.

Steampunkové prostředí a starostové

Jak už název naznačuje, ve hře They Are Billions jde o budování kolonie posledních přeživších obyvatel, kteří se brání hordám neustále útočících zombíků. Titul se do velké míry opírá také o steampunkovou atmosféru a důležitou roli hraje možnost dění na obrazovce zapauzovat, abyste si kdykoliv udrželi přehled, který v reálném čase jinak rychle ztratíte.

S nejnovějším updatem na verzi 0.4 se do hry dostal systém starostů. Hráči tak mohou pro svou kolonii vybírat starosty s individuálními schopnostmi. Předpokladem je dosažení určitého počtu obyvatel. Aktuálně je k dispozici přibližně stovka starostů. Novinkou je také jednotka Thanatos, která se proti nepřátelům staví s mocným raketometem.

Někteří vojáci teď mohou také postupovat na vyšší úrovně, jakmile se jim podaří dosáhnout určeného počtu zabití. Jednotkám je nově také možné nastavit preferenci cíle. Můžete je tak předprogramovat na to, aby stříleli vždy do nejbližšího nepřítele nebo naopak do nejsilnějšího.

They Are Billions – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na