Rubačka Sekiro: Shadows Die Twice nebude mít multiplayer. Autoři se soustředí na úrovně pro jednoho hráče

Jen několik málo týdnů před vydáním očekávané akce Sekiro: Shadows Die Twice se tato hra objevila na obálce amerického magazínu Game Informer, který o ní přinesl také snůšku zajímavých informací.

Ta hlavní je bohužel pro řadu hráčů negativní, pro jiné naopak pozitivní. Sekiro: Shadows Die Twice navzdory současným trendům směřujícím do online prostředí nenabídne multiplayerový mód a bude čistě zážitkem pro jednoho hráče.

Autoři z vývojářského studia From Software, které má na svědomí legendární sérii Dark Souls, tvrdí, že toto rozhodnutí jim umožnilo připravit singleplayerové dobrodružství bez jakýchkoliv omezení. Zkrátka se mohli soustředit jen na něj a netříštit zbytečně síly.

Tvůrci také dodávají, že Sekiro: Shadows Die Twice bude svébytným zážitkem a neměli bychom od něj očekávat další Dark Souls. Spoustu věcí budě dělat jinak – po svém. Sekiro například vrací na scénu možnost zapauzovat dění na obrazovce.

Sekiro: Shadows Die Twice vychází 22. března 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Na videu níže se můžete podívat na necelou čtvrthodinku záběrů z hraní.

Sekiro: Shadows Die Twice – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na