Letecká akce Ace Combat 7 se chlubí fotorealistickou grafikou. Podívejte se na úvodní video

Blížící se letecká akce Ace Combat 7: Skies Unknown je pokračováním úspěšné série společnosti Namco Bandai, která vkládá do sedmého dílu značné naděje. Nyní se pochlubila novým trailerem, které v podstatě sestává z herního intra, tedy úvodní sekvence, kterou hráči v Ace Combat 7 uvidí. Ze všeho nejvíce na něm zaujme téměř fotorealistická grafika, které tvůrci dosáhli pomocí několika triků.

Na rozdíl od jiných leteckých akcí vypráví Ace Combat 7 tradičně poutavý příběh, který je prezentován právě pomocí graficky výpravných sekvencí. Video představuje také hlavní hrdinku hry, kterou je pilotka Avril Mead, jež se dostala do víru války fiktivních států hry.

Ace Combat 7: Skies Unknown vychází už 18. ledna na Playstation 4 a Xbox One. Majitelé počítačů si na svou verzi budou muset počkat do 1. února.

Ace Combat 7: Skies Unknown – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novak
Host
Petr Novak

Proc to musi bejt zas zenska? Uz zacinam mit ty genderovy korektnosti po krk. Nic proti zenam samozrejme, ale to jak nas spolecnost krmi vselijakou korektnosti je uz fakt otravny.