Hororový Resident Evil 2 bude mít bezplatné demo. Video ukazuje jeho obsah

Fanoušci hororových her po celém světě budou mít již brzy příležitost si zdarma vyzkoušet velmi očekávanou hru Resident Evil 2 z legendární série hororových her od Capcomu, a to ještě před jejím vydáním díky hernímu demu, které bude k dispozici ke stažení od 11. 1. 2019 do 31. 1. 2019. Demo, které představuje zcela první možnost okusit kompletně přepracovanou verzi Resident Evil 2, bude k dispozici zdarma pro PC (skrze Steam), PlayStation 4 a Xbox One.

V rámci dema, které nese název “1-Shot Demo”, vstoupí hráči do role policisty jménem Leon S. Kennedy, postaví se hrůzám města Raccoon City a budou mít za úkol přežít po dobu 30 minut. Demo je možné hrát opakovaně do té doby, než se hráčům podaří dosáhnout půlhodinového limitu. V závěru dema dojde k odhalení doposud nezveřejněného filmového traileru, který je určen exkluzivně pro účastníky demo verze.

Žánr definující mistrovské dílo na poli videoher – Resident Evil 2 – se vrací v kompletně přepracovaném vydání a přináší mnohem hlubší a intenzivnější herní zážitek. Hra Resident Evil 2, která běží na grafickém enginu společnosti Capcom (RE Engine) představuje svěží návrat klasické hororové survival ságy s neuvěřitelně realistickou grafikou, působivým audio doprovodem, novou kamerou s pohledem „přes rameno” a modernizovaným ovládáním, a to včetně herních módů představených v původní hře.

Hra Resident Evil 2 vychází 25. 1. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Resident Evil 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na