Saints Row a Gran Turismo 7 bude mít českou lokalizaci

Foto: Sony

Hned dvojice velmi očekávaných her obdrží českou lokalizaci. První z nich je exkluzivita pro majitele konzolí od Sony v podobě závodního simulátoru Gran Turismo s číslovkou 7. Druhou hrou je městská open-world akce a reboot série Saints Row.

Poté co třeba společnost Ubisoft po dlouhých letech přestala své hry lokalizovat do naší mateřštiny je oznámení každé české lokalizace dobrou zprávou. Naštěstí Sony začalo téměř u všech velkých titulů dělat české titulky například u her Ratchet & Clank: Rift Apart, Marvel’s Spider-Man, Ghost of Tsushima, Days Gone či God of War. Tak ani v tomto nepolevuje, a i další velmi očekávané tituly budou mít lokalizaci, namátkou třeba zmíněné Gran Turismo 7, God of War Ragnarök, nebo Horizon Forbidden West.

Příjemným překvapením je lokalizace do Saints Row, kde jsem český překlad na všech platformách rozhodně nečekal, snad bude oficiálních češtin nadále přibývat. Hra Gran Turismo na naše obrazovky přijede již 4. března a šílenou akci rozjedeme se Saints Row 25. února.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na