Sen každého hráče. Držitel světového rekordu ukazuje svou hernu

Joel Hopkins je hrdým držitelem oficiálně největší herní sbírky na světě, která čítá více než 17 000 kousků a všechna myslitelná herní zařízení. Něco takového je samozřejmě třeba také náležitě skladovat a nejen to – pokud možno si to užívat, případně prezentovat ostatním.

Naštěstí není Joel Hopkins pouhým sběratelem, ale také opravdovým odborníkem. Díky své minulosti v technologické branži se skvěle vyzná, a tak se může pochlubit asi nejlépe vybavenou gamingovou místností na světě.

Sběratel se teď svou sbírku rozhodl představit veřejně. Vzniklo z toho hodinu a půl dlouhé video, které je jakousi sondou do herní historie. Hopkins nedisponuje pouze prakticky jakoukoliv, byť jen trochu myslitelnou konzolí, ale také víceméně kompletní herní sbírku a příslušenství.

Poslední video, které Hopkins, jenž si říká Last Gamer natočil, se odehrává v poněkud přestavěné, tentokrát zřejmě uzavřené herně. Trvá půl hodiny a je plné anekdot z herní historie.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na