Seriál Zaklínač už je venku. Ohlasy diváků jsou nadšené

The Witcher series

Geralt z Rivie

Dlouho očekávaný seriál připravený na motivy románové ságy Zaklínač, kterou snad ještě více proslavila jeho videoherní adaptace, je konečně k dispozici v nabídce streamovací služby Netflix. Jak se na tuto společnost sluší a patří, všechny díly uvolnila ke sledování naráz.

Pokud jste se obávali, jak si Američané s touto původem středoevropskou látkou poradí, můžete být klidní. Tvůrci seriálu The Witcher podle všeho postupovali velmi citlivě a diváci jsou z díla nadšení. Na portálu IMDB se aktuální průměrné hodnocení pohybuje na málokdy vídané hodnotě 9,8 bodu z 10 možných. Čeští diváci na serveru ČSFD potom aktuálně hodnotí 89 %.

První série Zaklínače má celkem osm epizod a v přípravě už je druhá, která by měla mít premiéru v roce 2021. Netflix opatřil Zaklínače českým dabingem, přičemž hlavní role se zhostil herec Jiří Dvořák.

Pakliže ještě nepatříte mezi předplatitele Netflixu, máte možnost Zaklínače zhlédnout zdarma. První měsíc užívání služby je totiž zdarma.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 19 Prumer: 2.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

11
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ali
Host
Ali

mám rád hru zaklínače je super ale tohle co natočily je pro mne totalní traparna a stupidní propadák ve všech směrech kromě hudby bez hlavy bez paty a bez konce velice jsem se na film těšil ale boužel jsem byl velice sklamán nechci to nikomu hanit je to jenom můj názor

Tomas
Host
Tomas

Za mě super. Moc se mi to líbilo a hledání se Yennefer s Geraltem odpovídá knížce. Některé detaily nesedí, odpouštím a multikulti je mor.

Babel
Host
Babel

Zajímá mě kde autor článku přišel na to, že první série má 9 dílů, když na netflixu je jich 8

Geralt
Host
Geralt

Necekal jsem dobre natoceny serial a me ocekavani bylo naplneno…bohuzel 🙁

Petr
Host
Petr

Když si přečtu nadpis k seriálu tak vydím jak je úžasný a když názory recenzentů tak je to slabota asi někde nastala chyba.
Už jsem tu psal že s tím obsazením co na to vybrali velkou díru do světa neudělají když se k tomu přídají zoufalé kostýmy a představení světa tak 40% bude až příliš.

trawex76
Host
trawex76

Ty se raději trochu nauč češtinu místo hodnocení věcí jež jsi ani neviděl.

Lukáš
Host
Lukáš

Ten seriál je brak, kdy už to někdo řekne nahlas prosím?!

Květa
Host
Květa

Právě jste to udělal

Ali
Host
Ali

přesně tak asi škoda 8 hodin života pro shlédnutí tohoto seriálu

tomas
Host
tomas

ten kdo tu věc stvořil neměl knížku v ruce a pokud ano tak ji asi nečetl první díl se dívá na průměr hodně zespoda

Avari
Host
Avari

Těch 9,8 tam bylo po kolika recenzích? Po pěti? A snad hodinu po premiéře, ne? Nyní je tam 9,2 a na Čsfd 85. K seriálu samotnému se vyjadřovat asi nebudu. Raději.