Druhá řada Zaklínače oficiálně potvrzena. Bude ale až v roce 2021

Seriál ze stáje Netflixu na motivy dobrodružství zaklínače Geralta z Rivie dostane druhou sérii. Přestože teprve čekáme na uvedení první řady, která má premiéru 20. prosince, streamovací služba na Twitteru již potvrdila, že se Henry Cavill v roli Zaklínače vrátí.

Kdo by se ale těšil, že Netflix bude nové série Zaklínače uvádět v každoročním taktu, bude možná trochu zklamán. Druhá série byla totiž potvrzena na rok 2021. Je pochopitelně otázkou, zda to bude blíže spíše jeho začátku či konci.

Na zprávu Netflixu navázala také showrunnerka seriálu Lauren S. Hissrich, která potvrdila, že se nevrátí jen Geralt, ale také Yennefer a Ciri. Zdá se, že tvůrci seriálu hodně věří.

Netflix si v pozitivním oznámení neodpustil lehkou narážku na fanoušky předlohy. To totiž znělo v přesném překladu takto: “Podle knih nese Zaklínač druhou sérii na Klepně. Přijde v roce 2021“. Tím naráží na rozhořčení mnohých fanoušků, kteří se divili, proč se Geralt v promo materiálech ohání pouze jedním mečem, přestože standardně vládne dvěma. Už dříve přitom bylo vysvětleno, že druhý meč vozí právě na Klepně. Stejně jako v předloze totiž nemusí neustále bojovat proti monstrům, a tak nemusí stříbrný meč tahat všude při sobě.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Když jsem viděl herecké obsazení tak radši zůstanu u her nebo si pustím původní seriál.

Martin
Host
Martin

Jasně zaklínač si skočí do hospody , nebo ,,nakoupit,, , ale stříbrný meč mu neustále hlídá Klepna.
Snad to bude mít nějaké důstojné vysvětlení. 😀