Start služby Disney+ se nepovedl. Uživatelé hlásí velké problémy

Včera byla s velkou parádou konečně spuštěna nová streamovací služba Disney+, tedy přinejmenším ve Spojených státech amerických, Kanadě a Nizozemí. Přestože byl výběr prvních zemí velmi omezen, nevydržela služba, která lákala především na premiéru seriálu Star Wars: The Mandalorian, úvodní nápor uživatelů.

Takřka od prvních minut se na internetu začaly množit stížnosti uživatelů. Ti si stěžovali na výpadky spojení, nekonečně dlouhé nahrávání filmů a další problémy. Některým uživatelům se sice podařilo do Disney+ registrovat, ale následně zažili velké těžkosti při stahování potřebné aplikace pro chytrou televizi nebo Playstation 4. Další zase informují o tom, že se jim podařilo přihlásit, ale jediné, co mohou sledovat, jsou různé chybové hlášky.

Společnost Disney už se ke stížnostem vyjádřila a omluvila se za veškeré problémy. Podle jejího vyjádření na Twitteru překonal zájem uživatelů veškerá očekávání, což vedlo k technickým chybám. Příslušný tým už pracuje na jejich co nejrychlejším odstranění.

Inu, co dodat. Snad jen, že je úsměvné, jak obří korporace neustále podceňují zájem uživatelů – nebo se na něj alespoň vymlouvají. Co kdyby to už někdo konečně udělal pořádně a počítal s tím, že mu takzvaně “přijdou lidi”?

Zatím není známo, kdy Disney+ přijde do České republiky, což je nepříjemné, protože neexistuje jiná legální možnost ke sledování atraktivního Star Wars: The Mandalorian.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na