Série Uncharted je nejspíše u konce a u The Last of Us se teprve uvidí

Foto: Naughty Dog

Studio Naughty Dog má za sebou opravdu fenomenální série, kdy teď nejvíce rezonuje The Last of Us díky vylepšenému prvnímu dílu pro PS5 a úspěšnému seriálu na HBO Max. Mimo jiné se studio proslavilo sériemi jako je Uncharted, nebo Jak and Daxter. Nicméně s Uncharted je nejspíše konec.

Foto: Sony Playstation

Neil Druckmann byl v posledním rozhovoru velmi otevřený, a i když by Sony jako majitel studia Naughty Dog by ráda chtěla další díl ze série Uncharted, ale studio považuje tuto sérii za ukončenou a Sony nechává studiu svobodu a netlačí na vývojáře.

Foto: Sony

Podobně to může dopadnout i ze sérií The Last of Us. Vývojáři nyní pracují na multiplayerovým titulu z tohoto světa, ze kterého jsou všichni ve studiu nadšený a považují to za dosud nejambicióznější projekt na kterém Naughty Dog dělalo. Nicméně případného partu III či jiného čistě singleplayerového dobrodružství ze světa The Last of Us se dočkat také nemusíme, pokud vývojáři nedostanou silnou motivaci, a hlavně zapadající dějovou linku, která by držela extrémně vysoký standart.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na