Shenmue 3 ukazuje na videu zastaralou grafiku

Od vydání prvního a druhého dílu Shenmue už uplynulo hodně let. V roce 2015 se však fanoušci série dočkali dobré zprávy. Duchovní otec celého projektu Yu Suzuki oznámil Shenmue 3 a plán vybrat na Kickstarteru prostředky pro jeho vývoj. 

To se podařilo s velkým úspěchem. K dosažení finančního cíle ve výši 2 milionů dolarů došlo za pouhých pár hodin. Dohromady se vybralo 6 milionů dolarů (cca 132 milionů Kč), což by mělo vývoj hry velmi usnadnit.

Nic moc grafika

Teď autoři k očekávanému pokračování vypustili první trailer. Krátké video zanechalo ale velmi rozporuplný dojem a hráče spíše zklamalo. Zdá se, že po grafické stránce se hra zastavila několik let v minulosti a obličejové animace postav působí hodně prkenně.

Férově je třeba říct, že Ryo Hazoki byl v obou předchozích dílech emocionálně hodně omezený. Hardcore fanoušci série tak jistě přivřou oči a už jen kvůli známé melodii zažijí nostalgické pocity a budou se těšit dál.

Yu Suzuki se svým týmem má navíc čas ještě s grafikou něco udělat. Termín vydání zatím není znám.

Shenmue 3 – první trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na