The Crew 2 vyjde v březnu 2018, video z Ameriky

Ubisoft na Gamescomu ukázal chystané závody The Crew 2 v nejlepší možné formě. Na videu se můžete podívat na Spojené státy americké jako jedno velké závodiště. Kromě toho už víme, kdy hra vyjde.

Stane se tak 16. března 2018, a to standardně na PC, PS4 a Xbox One. Kdo by si ale tyhle megalomanské závody chtěl vyzkoušet dříve, může se přihlásit do uzavřeného betatestu. V něm si budete moct zpřístupnit až 18 vozidel.

Už i ve vzduchu a na vodě

Už první The Crew ohromovalo kompletními USA jako otevřeným světem, po kterém jste se mohli prohánět ve fantastických bourácích. Na tom se nic nezmění ani v pokračování, přidají se ale další typy vehiklů. Chybět nebudou motorky, lodě a dokonce ani letadla! Pohybovat se tak budete nově po vodě i ve vzduchu.

Závody v The Crew 2 budou mít řadu variant. Například klasický Street Racing, Off road nebo freestyle. Chybět nebudou ani další kompetitivní disciplíny jako Powerboat-Racing, Aerobatics, Jetsprint nebo Rally-Raid.

The Crew 2 – Gamescom 2017 trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na