Skvělé zprávy pro hráče Frostpunku. Letos se dočkají pořádné porce bezplatného obsahu

Vývojářské studio 11 Bit stojící za strategickým hitem Frostpunk zveřejnilo na Steamu plán vydávání nového obsahu pro rok 2018. A jak tvůrci slíbili, tak se také děje – vše bude pro majitele původní hry k dispozici zcela zdarma. Nejde přitom o malá vylepšení. Těšit se můžete na dva nové módy, nový příběhový scénář, stejně jako možnosti nastavení a foto režim.

Frostpunk bude obohacen mimo jiné sandboxovým módem, který si hráči velmi přáli, byť autoři upozorňují, že tento mód interpretovali vlastním způsobem. Jak přesně, to bude známo někdy v průběhu tohoto roku, kdy má mód pod názvem Endurance spatřit světlo světa.

První update vyjde už tento měsíc, tedy v červnu, a přinese takzvaný Survivor mód. Ten představuje extra obtížnou výzvu pro největší fanoušky hry. Popasovat se v něm budete muset s teplotami až minus 120 stupňů Celsia, stejně jako s blíže nespecifikovanými modifikátory, kterými si můžete obtížnost ještě zvýšit.

V podobě The Builders se do hy dostane třetí příběhový scénář. Zatím však není známo, o co přesně v něm půjde. Hráči dostanou také možnost dávat svým občanům a robotům jména, a to ještě letos. Další podobné vychytávky by měly následovat i v roce 2019.

Pokud jsme tak v jinak velmi pozitivní recenzi Frostpunku vytýkali poněkud omezený obsah, tvůrci dělají vše pro to, aby i jedno z posledních relativních negativ smazali. Navíc je třeba si uvědomit, že se Frostpunk od začátku prodává za atraktivní sníženou cenu, a přesto autoři hráče hýčkají bezplatnými přídavky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na