To je ale překvapení! Ultima Ascendant vyjde už v září, čekala se přitom až příští rok

Dosud se zdálo, že vývojářské studio Otherwise Entertainment kutí sice ohromně lákavý, ale přeci jen značně vzdálený titul. Jenže chyba lávky – autoři se pochlapili a pracemi na Underworld Ascendant už finišují. Jinak by totiž nemohli oznámit, že hru chtějí vydat už v září tohoto roku.

Underworld Ascendant je pochopitelně duchovním nástupcem fantastické dvoudílné série Ultima Underworld, na kterém navíc pracují tvůrci původních her v čele s Warrenem Spectorem a Paulem Neurathem. Tvůrci nyní vypustili do světa nový trailer, ve kterém se můžete seznámit s řadou míst obřího podzemního světa Stygian Abyss. Hodně pozornosti je věnováno také fyzice a situacím, které se s její pomocí dají řešit.

O čem je však známo relativně málo, to jsou RPG systém, rozhovory s NPC, obchod nebo úkoly. Všechny tyto prvky přitom v Ultima Underworld hrály značnou roli a lze předpokládat, že se v nějaké podobě objeví také v Underworld Ascendant.

Underworld Ascendant – trailer

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist