Skvělý trailer Doom Eternal odhaluje řadu zajímavostí

Foto: Doom Eternal

Společnost Bethesda po řadě neúspěchů v poslední době potřebuje pořádnou pecku, kterou by se měl stát právě Doom Eternal. Autoři dokonce ve prospěch jejích kvalit obětovali původní termín vydání v loňském roce.

Narozdíl od předchozího dílu se bude Doom Eternal odehrávat také na Zemi, jež je v důsledku invaze démonů do značné míry v troskách. Hlavní hrdina coby sólista však lidstvo snad dokáže zachránit.

Tentokrát se ale mezi síly pekla přimíchají také další síly. Svého druhu mimozemská rasa vidí invazi démonů coby zkoušku pro lidstvo. Doom Slayer však jejich hře příliš nerozumí.

V gameplay části traileru jsou k vidění různé nové zbraně a funkce. Například raketomet dokáže podobně jako v Unreal Tournament vícekrát nabít a následně odpálit všechny rakety naráz. Gatling je pak opatřen energetickým štítem. A v neposlední řadě je k vidění energetický meč Crucible.

Doom Eternal vám pro likvidaci nepřátel umožní využívat okolí. Jedním výstřelem lze spustit pasti, které vás zbaví celých démonických hord.

Brachiální old-schoolová akce ve špičkové grafice pak slibuje i po vydání dodatečný singleplayerový obsah. Půjde přinejmenším o dva datadisky ke kampani.

Doom Eternal vychází 20. března 2020 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Doom Eternal – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
emo
Host
emo

docela jatka xD

Oldis
Host
Oldis

novy DOOM vypada proste paradne….uz se vsichni moc tesime 😀