Slavný herní kritik TotalBiscuit ukončil kvůli smrtelné nemoci kariéru. Zbývající čas chce věnovat rodině

John Bain, mnohým lépe známý pod přezdívkou TotalBiscuit, informoval na Redditu své fanoušky o tom, že ukončuje svou profesionální kariéru. Důvodem je jeho zhoršující se stav. V roce 2014 mu byla diagnostikována rakovina. Následovaly roky, v nichž se jeho stav střídavě lepšil a zhoršoval.

V polovině dubna se TotalBiscuit podělil o nemilou zprávu, že mu nádor tlačí na páteř, kvůli čemuž má značné bolesti zad. Z toho důvodu musel být hospitalizován. Od té doby se jeho stav nezlepšil.

V novém příspěvku John Bain uvedl, že na něj neúčinkují dostupné formy chemoterapie a jeho játra tak začínají selhávat. Klinické studie, kterých se chtěl zúčastnit, tak bohužel nepřipadají v úvahu. Mentálně zůstává slavný herní kritik silný – stále je odhodlán vyzkoušet veškeré možnosti léčby, které se mu nabízejí.

Kanál by měl žít dál

Bain se podle svých slov nicméně smiřuje s tím, že už mu nezbývá moc času a chce se proto co nejvíce věnovat rodině. Své kanály na Youtube a Twitchi však bude nadále provozovat, aby rodinu dokázal co nejlépe zabezpečit. Bude se však soustředit na gameplay videa se svou ženou Gennou.

V tomto směru už plánuje do budoucna a s naprostou chladnokrevností uvádí, že by rád, aby po jeho odchodu kanály dál Genna provozovala. Zamiloval si myšlenku, že ho jeho kanály díky manželce přežijí.

To, že jeho kanály v poslední době ztrácely fanoušky, je pro něj pochopitelné. Bylo pro něj obtížné udržovat vysoký standard kvality. Na závěr John Bain poděkoval všem svým fanouškům nejen za finanční podporu, ale především za to, že mohl být součástí jejich životů.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na