Série God of War bude pokračovat. Autoři mají plány na pět dalších her

O tom, že se dočkáme pokračování úspěšného restartu série God of War, už po skvělých hodnoceních a prodejích hry nikdo nepochybuje. 

Hlavní designér studia Sony Santa Monica, Cory Balrog, dokonce prozradil, že už má v hlavně plány dokonce na pět dalších her série. Příběh má mít prý dobře rozmyšlený. Je pochopitelně otázkou, zda dá společnost Sony postupně zelenou všem pěti projektům a zda se od původních plánů nakonec přeci jen neodchýlí. Každopádně to ale vypadá, že o budoucnost God of War (recenze) se nějakou dobu bát nemusíme.

Zajímavé na tom je, že podle těchto plánů není znovuzrozený God of War plánován jako trilogie, které jsou pro dnešní zábavní průmysl typické. Když se nad tím zamyslíte více, zjistíte však, že to dává docela smysl. Vždyť tragédie v literatuře jsou obvykle koncipovány jako pentalogie. Aktuální díl tak může sloužit jako jakýsi prolog a skutečný příběh začne až s jeho pokračováním. Dá se také očekávat, že Sony zkusí štěstí s nějakým tím spin-offem.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na