Služba pro líné hráče. Zaplaťte si profíka, aby hrál Call of Duty: WW2 za vás

Časy se mění. Dříve se hráči těšili, až si budou moct v klidu vychutnat hru. Dnes jsou hráči tak přehlcení, že za sebe nechávají hrát jiné a ještě jim za to platí!

Call of Duty: WW2 je momentálně jednou z nejoblíbenějších her, a to zejména v multiplayeru. Ne každý má ale čas nebo chuť trávit online tolik času, aby svou postavu ve hře dostal na vysokou úroveň. Jednou z možností je pomoct si nákupem lootboxů, což společnost Activision před pár dny umožnila. Jak známo, tato praktika v dnešní době vzbuzuje velkou vlnu nevole.

Čeho se ještě dočkáme?

Ale snad ještě ujetější je druhá možnost. A sice využití britské služby Bidvine. Na jejích internetových stránkách vyplníte dotazník, který spočívá víceméně v tom, že uvedete, na jakou úroveň byste se v Call of Duty: WW2 chtěli dostat, případně co byste si rádi nechali hraním odemknout. Pak už jen odevzdáte přístupové údaje ke svému účtu. A platíte. Přibližně 500 korun za odehranou hodinu.

Na druhé straně je pochopitelně nějaký nadšený brigádník, který tráví čas svou oblíbenou hrou a ještě za to od agentury dostává zaplaceno, byť lze předpokládat, že velkou část si služba nechá pro sebe.

Je třeba ještě něco dodávat?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eM
Host
eM

Platit za to že nehraju hru, to je hodně na hlavu…

Ondřej
Host
Ondřej

Where do i sign in? 😀