Sony vstupuje na pole claudového hraní a brzy spustí streamování her z PS5

Foto: Sony

Streamování her vidí řada herních firem jako důležitou cestu herního průmyslu, a i když společnost Sony také z části a v některých zemích již nabízela možnosti claudového hraní, tak nyní se do toho pouští na plné obrátky.

Katalog her, které bude možné hrát přes cloud, má dle Sony do budoucna zahrnovat stovky titulů. V den spuštění této novinky budou dostupné hry jako Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Horizon Forbidden West, Ghost of Tsushima, Mortal Kombat 11 či Saints Row IV, které jsou k dispozici v rámci PS Plus knihovny. Ve službě nebudou chybět ani trialy k dalším hrám.

Předností Sony bude rozhodně kvalita, jako to má jejich služba na streamování filmů. Streamované hry budou podporovat až 4K rozlišení, 5.1 i 7.1 zvuku včetně technologie Tempest 3D, využití všech funkcí ovladače DualSense i možnost dokupovat rozšíření a herní předměty nebo pořizovat vlastní screenshoty a videa. V České republice a na Slovensku bude hraní přes cloud pro předplatitele PS Plus Premium k dispozici od 23. října.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na