Spotify už je k dispozici i pro Xbox One

Nejprve to byla pouhá spekulace, ale teď už je to oficiální. Aplikace Spotify už je k dispozici ke stažení také na Xbox One. Informoval o tom samotný Microsoft. Konečně tak byla napravena jedna velká nespravedlnost.

Dosud bylo Spotify v rámci domácích herních konzolí dostupné výhradně pro zařízení značky Playstation. V roce 2015 spustilo Spotify spolu se Sony v řadě zemí hudební službu Playstation Music. Teď se konečně dočkali také majitelé Xbox One, kteří si na absenci oblíbené hudební aplikace často stěžovali.

Hudba ze Spotify při hraní her

Spotify pro Xbox One je momentálně dostupné ve 34 zemích světa a umožňuje streamovat hudbu i při hraní hry. Staří si aplikaci stáhnout z obchodu Xbox Store, spustit ji a vytvořit si v ní účet, pokud zatím žádný nemáte. Poté můžete poslouchat hudbu v bezplatném i prémiovém tarifu.

Abyste nemuseli pro výběr hudby přerušovat hru, můžete využít funkce Spotify Connect. Tímto způsobem můžete službu pohodlně ovládat prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.

Spotify Connect
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na