Star Citizen v parádním traileru nahání husí kůži. Představuje příběhovou kampaň Squadron 42

Star Citizen je sice nesmírně úspěšným crowdfundingovým projektem, ale stále více fanoušků má obavy, aby byl nakonec stejně skvělou hrou. Jeho vydání je totiž neustále odkládáno a mnozí už v něj snad ani nevěří. Proto je pro vývojářské studio Cloud Imperium Games důležité připomínat své dílo. Činí tak například nyní, kdy představují samostatně připravovanou singleplayerovou kampaň Squadron 42 v novém a velmi atraktivním traileru.

Necelé tři minuty trvající video ukazuje řadu televizních a filmových hvězd, mezi nimiž nechybí například Mark Hamill nebo Gillian Anderson. Objeví se ale také Gary Oldman, Mark Strong a Henry Cavill. Jde také o krátkou ochutnávku příběhu, který se odehrává v hornické části vesmíru zvané The Coil a kde se lidé poprvé utkávají s mimozemskou rasou Vanduul.

V prosinci tohoto roku bychom se měli dozvědět, kdy Squadron 42 vyjde, protože autoři chtějí představit roadmapu celého projektu. Půjde přitom o předvoj samotného Star Citizenu, který je ještě ambicióznější.

Squadron 42 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na