Star Wars: Battlefront 2 bude dostávat nový obsah po menších dávkách, ale častěji

Vývojářské studio DICE a především herní vydavatelský obr Electronic Arts se ve Star Wars: Battlefront 2 nemohou a ani nechtějí vyhnout aktuálnímu trendu pojetí her jako služby. To znamená, že titul bude častěji dostávat obsahové přídavky. Na rozdíl od Battlefieldu 1 nebudou muset hráči na nový obsah čekat měsíce, jak uvedl hlavní designér úrovní hry Peter Vesti Frendrup.

EA už dříve oznámilo, že v případě Star Wars: Battlefront 2 nebude sledovat dosud oblíbenou politiku vydávání větších DLC v rámci Season Passu. Výpadek příjmů za obsah by pak měly nahradit mikrotransakcemi hrazené lootboxy.

Lootboxy ovlivní i herní vlastnosti

Oproti třeba Overwatch nebo právě Battlefieldu 1 nebude Battlefront 2 v rámci lootboxů nabízet pouze kosmetické předměty, ale také schopnosti charakterů na úrovních od bronzové po platinovou. Tento systém není příliš vzdálen FIFA 18 Ultimate Team. Lepší varianta schopnosti se pochopitelně bude objevovat zřídkakdy.

Jsme docela zvědaví, zda komunita Battlefrontu přijme tento systém lootboxů známý zejména z free2play titulů.

Star Wars: Battlefront 2 vychází 17. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One. Otevřený betatest začne už 6. října.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na