Battlefield 1 bude mít GOTY edici s pouhou čtvrtinou DLC

Battlefield 1: Revolution Edition – tak se jmenuje Game of the Year edice oblíbené střílečky. A jako každá správná GOTY, také tato edice nabídne balíček z hlavní hry a čtyř DLC v rámci Premium Passu.

Oznámení nepochází přímo od Electronic Arts, ale od francouzského Amazonu, kterému se povedlo hru veřejně zalistovat o něco dříve než asi bylo dovoleno. Za cenu 59,99 EUR má být Battlefield 1: Revolution Edition k dostání od 22. srpna, a to pro PC, Xbox One a Playstation 4.

DLC bude nutné dostahovat

EA chce GOTY zjevně vydat k začátku letošního Gamescomu. Pro fanoušky, kteří by rádi měli veškerý obsah na zakoupeném disku, to není příliš dobrá zpráva. Sice Revolution Edition nabízí všechny čtyři DLC, ale do 22. srpna bude k dispozici pouze jedno jediné rozšíření. Druhé DLC In the Name of the Tsar vyjde v září, na konci roku pak bude následovat Turning Tides a začátkem roku 2018 čtvrté DLC. Hráči si tak budou muset stáhnout tři DLC.

V rámci Gamescomu chce Electronic Arts prezentovat také své plány, které má s Battlefield 1 v e-sportu. EA se také ráda chlubí výsledky, které se svou stěžejní střílečkou má – zahrálo si ji už 21 milionů hráčů. Není divu, že vydavatel už počítá s dalším dílem Battlefieldu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na