Battlefield 5 vyjde příští rok

V rámci hovoru s investory prozradil šéf Electronic Arts, Andrew Wilson, že firma plánuje další díl série Battlefield. Měl by vyjít v roce 2018. Více informací však vydavatel zatím neoznámil.

Když byl Wilson tázán na další rok, prohlásil: “Budeme se dále starat o fanoušky Battlefieldu, včetně nové velké hry této značky.”

Rozličná přání fanoušků

Můžeme spekulovat o tom, v jakém prostředí se příští Battlefield bude odehrávat. Jisté ostatně není ani to, že se bude jmenovat Battlefield 5. Přání fanoušků jsou přitom různorodá. Jedni by rádi viděli nový Battlefield: Vietnam, další Battlefield: Bad Company 3. Série už je zkrátka hodně rozvětvená a vyloženě nepropadl žádný z dílů, takže oprášit jistě půjde leccos. Nelze ale vyloučit ani to, že se značka vydá zcela novým směrem.

Čtěte více: Battlefield 1 má ambice v e-sportu

Jisté je to, že Electronic Arts mají se sérií velké plány. Ostatně, aktuální díl jim dělá jen a jen radost. Do konce června tohoto roku dosáhl Battlefield 1 mety 21 milionů hráčů. Koncem roku se má dočkat DLC In the Name of the Tsar, které se bude odehrávat v Rusku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na