Titanfall 2 bude od srpna součástí Origin Access

Electronic Arts slíbilo, že do konce srpna zpřístupní tituly Titanfall 2 a Battlefield 1 předplatitelům služeb Origin Access a EA Access. Termín pro Titanfall 2 už se přitom přiblížil mílovými kroky – již zítra, tedy od 1. srpna 2017, bude hráčům k dispozici v rámci předplatného.

Platící zákazníci si tak budou moct užívat hry pro jednoho hráče, kooperativního módu Frontier Defense a klasického multiplayeru. Všechny dosud vydané DLC jsou ryze kosmetické a nový Titán, zbraně a módy jsou všechny zdarma.

Přesný termín pro zařazení Battlefieldu 1 do nabídky nebyl zveřejněn. Je dost možné, že si ho Electronic Arts drží jako překvapení, které odhalí na Gamesconu.

Co je Origin Access?

Origin Access je služba pro hráče, která zahrnuje možnost hraní vybraných her zdarma, slevy na nové tituly, trial verze a přístup do Early Accessu vybraných her. Majitelé Xboxu mohou využít službu EA Access, Sony zatím podobnou službu pro Playstation neumožnilo. Za předplatné je účtován poplatek ve výši 4 EUR měsíčně nebo 25 EUR ročně.

Electronic Arts se zjevně příjmy z Origin Access vyplácejí. Digitální služby dělají už 60 % obratu tohoto vydavatele.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na