Strategie Anno 1800 odložena o dva měsíce. Brzy ale začne betatest

Kdo už si pomalu bral dovolenou za účelem náležitého zahrání chystané komplexní budovatelské strategie Anno 1800, nemusí zase tolik spěchat. Hra totiž nevyjde 26. února, jak společnost Ubisoft dosud uváděla, nýbrž až o dva měsíce později – 16. dubna 2019.

Toto nové datum vydání má zajistit, že splníme náš slib a vytvoříme jednu z nejlepších budovatelských strategií. Využijeme nadcházejících betatestů a zapracujeme hráčské ohlasy. To nám pomůže dále vylepšit zážitek a vytvořit dosud nejlepší Anno,” uvedli k odkladu autoři z vývojářského studia Blue Byte.

Pro hráče, kteří už se Anno 1800 nemohou dočkat, tu však příležitost, jak si hru přinejmenším vyzkoušet, zůstává. Už 31. ledna bude totiž spuštěna uzavřená fáze betatestu. Pokud se chcete zúčastnit, je třeba se registrovat na oficiální stránce Anno Union. Tím však ještě není zaručeno, že místo v betatestu dostanete.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na