Kdo vypěstuje nejlepší brambory? Farming Simulator 19 dostane vlastní ligu s odměnami ve výši 6 milionů

Nejdříve jsme si mysleli, že jde o povedenou recesi. Ale ona je to pravda – oblíbený Farming Simulator 19 dostane vlastní ligu v rámci e-sportu. Oznámilo to vývojářské studio Giants Software a hned doplnilo zajímavou cifru představující takzvané prize money, tedy dotaci ligy. Ta není zanedbatelná a činí 250 000 euro, tedy přibližně 6,4 milionu korun.

Soutěž se bude jmenovat Farming Simulator League a odstartuje v létě 2019. Po celé Evropě by se mělo odehrát celkem deset turnajů, ze kterých by měli vzejít nejlepší hráči Farming Simulator 19. V rámci každého turnaje budou rozdělovány body do celkového hodnocení ligy, ale půjde také o dílčí peněžní odměny. Na konci sezóny se nejúspěšnější týmy utkají o hlavní cenu, kterou je 100 000 euro, tedy 2,5 milionu korun.

Kde se turnaje odehrají?

Kromě online turnajů se odehrají také lokální soutěže. Jistá už je Francie, kde turnaj proběhne v rámci herního veletrhu Paris Games Week, stejně jako Německo, kde se odehraje v Kolíně nad Rýnem v rámci Gamescomu. Finále potom proběhne na FarmConu 2020.

Jak se bude soutěžit?

Hráči budou soupeřit v rámci 3vs3 módu, kdy budete v týmu obhospodařovat své polnosti a snažit se mít lepší sklizeň než konkurenční tým. “Samozřejmě hra zůstane věrná svým zemědělským kořenům a spojí pravou práci na poli jako je sklizeň s vtipnými a náročnými herními prvky,” stojí v prohlášení Giants Software k soutěži.

Pokud vás liga Farming Simulator 19 zaujala a rádi byste se do ní přihlásili, vězte, že tvůrci již brzy zveřejní podrobnosti včetně průběhu zápasů, možnosti registrace atd.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na