Strategie Frostpunk se dočká nového obsahu. Prodává se skvěle, za tři dny vydělala 200 milionů

Budovatelská strategie s prvky survivalu Frostpunk je pro vývojářské studio 11 Bit další trefou do černého. Hry už se prodalo 250 000 kusů a za pouhých 66 hodin vydělala 7,5 milionů euro. Za celé tři dny se pak jistě dostane na v přepočtu 200 milionů korun.

O úspěchu informoval šéf studia, Grzegorz Miechowski, který zároveň s definitivní platností potvrdil, že se hra dočká dodatečného obsahu. Ten tvůrci zatím jen plánovali a čekali na to, jak se hra ujme. Miechowski slíbil také bezplatné updaty a rozšíření.

Frostpunk se prodává za sníženou cenu a obsahově je poněkud omezený. Jedno dohrání kampaně zabere přibližně 10 hodin, jak jsme uvedli v recenzi. Další mise a úkoly by tak do hry velmi dobře pasovaly.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Spekoun
Host
Spekoun

jedna se o pozlatko bez OBSAHU…

A stim jak je to nastaveny zadny obsach to nezachrani.

Prosim dohrajte to aspon jednou a rozehrajte znovu a dojde vam jak odflaknuta linearni hra bez mozku to je.

Bohuzel vetsina lidi se necha unest atmosferou a dojde jim to az pozde ze vyhodili 30 E prakticky za jednu nascriptovanou missi.

Obtiznost je pro deti ??? COZE?? ano protoze vsechno se deje porad stejne ergo druha hra co rozehrajete je uplne easi a nejde to prakticky prohrat.

eReR
Host
eReR

Hrals to vubec? podle tveho komentare bych si tipnul, zes to tak maximalne spustil a vubec jsi to nepochopil…

Jen v kampani jsou tri NAPROSTO ODLISNE mise, ktere vyzaduji jiny pristup. Prej lehka hra… 😀 😀 😀