Střílečka Brink je najednou zdarma

Brink je ambiciózní sci-fi akce z roku 2011, která měla jak příběhový režim, tak multiplayerovou složku, na kterou se zaměřovala především. Na svědomí ji mají Splash Damage a Bethesda. Teď si ji na Steamu můžete stáhnout a hrát zcela zdarma.

Brink se s okamžitou platností mění na Free2Play titul, ovšem nelze očekávat, že by do hry přibyly nějaké mikrostransakce. V podstatě ho tak můžete hrát zdarma. Veškeré DLC jsou k dispozici za 3,77 EUR.

Přestože ambice Brinku byly značné, akce je nikdy nedokázala naplnit. Dokonce se dá mluvit o tom, že propadla. Vydání se tak úplně nepovedlo, hru provázely technické problémy, a přestože se jí později podařilo vyladit, davy hráčů už nepřilákala a zůstávala na okraji zájmů hrstky fanoušků, kteří se jí věnovali.

Zájem o hru je zřejmě už natolik minimální, že se ji Bethesda rozhodla uvolnit zcela zdarma. Třeba ještě někoho potěší.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
𝔹ℝ𝕀ℕ𝕂
Host

Hm škoda že se hře nevěnovali více byl by to dobrý titul … hra má to veliký potenciál už dlouho mě žádná scifi střílečka nezaujala .. co už GG