Tropico 6 dostalo nový trailer i vývojáře

Oblíbená série se dočká šestého dílu, který si nyní můžete prohlédnout v traileru, který byl uveřejněn na veletrhu Gamescom. Vše se bude opět točit kolem vybudování a rozvoje ostrovního státu pod kuratelou exotického diktátora.

Poprvé se hráči budou muset postarat o rozlehlé souostroví, což má otevřít nové strategické možnosti. K tomu se počítají stavby mostů a alternativních dopravních cest. Připočítat můžete světové divy, památky a pro Tropico typický humor.

Díky rozšířeným možnostem bude možné do detailu si přizpůsobit prezidentský palác coby vaše sídlo. Těšíme se také na přepracovaný vývojový systém s důrazem na politické aspekty.

Změna týmu

Za vývoj už nezodpovídá studio Haemimont Games, ale německý tým Limbic Entertainment. Je otázkou, proč se k tomuto kroku vydavatel Kalypso Media rozhodl, protože původní vývojáři měli se sérií bohaté zkušenosti a práci zvládali velmi dobře.

Technicky je Tropico 6 postaveno na Unreal Engine 4. Vydání je v plánu na rok 2018, a to na PC, Xbox One a PS4.

Tropico 6 – Gamescom trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na