Švábi napadli Playstation. Korejec je hubil sprejem a ohněm, vše přitom natáčel

Že švábi milují herní konzoli Playstation 4, je už nějakou dobu známá věc. Jedno ze servisních center už dříve prozradilo důvod: konzole jsou často položené na temných místech a PS4 má obzvlášť široké odvětrávací průduchy, které nepříjemný hmyz doslova zvou k návštěvě.

O svou zkušenost se teď podělil také jistý Korejec. Koupil si použitou Playstation 4 od známého. Doma pak zaznamenal zvláštní zápach, který se z konzole linul. Zápach přitom zesílil, když konzoli spustil a začal přenášet data. Zvídavý Korejec se rozhodl nenechat to jen tak.

Souboj trval dvě hodiny

Konzoli proto rozebral a zjistil, že jeho přístroj napadli právě švábi. Jejich vymycování trvalo přibližně dvě hodiny usilovné práce se sprejem proti hmyzu a ohněm.

Jak to celé probíhalo a hlavně dopadlo, tedy zda konzole přežila a švábi nikoliv, se můžete podívat na videu, protože Korejec celou záležitost vysílal živě. Mezi diváky sklidil velký úspěch a získal přezdívku “Roach Man”.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bropica
Host
bropica

ha ha ha … lol kundovina