Svět hraje nejlepší MMORPG současnosti The Elder Scrolls Online

Foto: ZeniMax

Když se řekne MMORPG asi každého jako první napadne World of Warcraft, který je ikonický pro tento žánr. Ale upřímně není to již jen značka či pojem? Do dnešního dne vyšlo opravdu hned několik skvělých her tohoto žánru. Za zmínku třeba stojí Star Wars: The Old Republic, The Secret World, Bless Unleashed, Neverwinter, Guild Wars 2, Black Desert Online, nebo právě The Elder Scrolls Online.

Foto: ZeniMax

Hlavně poslední jmenovaný předvádí, jak by se mělo o takovou MMORPG hru starat. Hra je v provozu již neuvěřitelných 7 let za tu dobu nabídla pět obřích kapitol, desítky rozšiřujících DLC a několik updatů zdarma. Každá kapitola přinesla nové možnosti a nové hratelné prvky. Třeba ta poslední s názvem Blackwood přináší společníky, takže se při toulkách Tamrielem nemusíte spoléhat jen na ostatní hráče.

Foto: ZeniMax

Hra se chlubí i 600 hodin úkolů, 25 000 NPC postav a do dnešního dne si ji vyzkoušelo přes 18 milionů hráčů, což jsou rozhodně úctyhodná čísla. I proto vývojáři společně s vydavatelem spouští iniciativu svět hraje ESO, která začne 22. června a potrvá do 19. srpna.

Tým hráčů se v rámci streamů budou snažit ukázat, co všechno svět The Elder Scrolls Online nabízí. Průchody budou probíhat od samotného začátku až po poslední kapitolu včetně všech vydaných DLC. Na své si tak přijdou i současní hráči a mohou se podívat jaká příběhová rozšíření by je zajímali a chtěli by si pak sami vyzkoušet.

Každou část hry bude mít na starosti jiný člen týmu, takže zapomeňte na monotónní průchod hrou. Více informací a videí můžete nalézt domovské stránce World Plays ESO. Nebo si také můžete naladit twitch.tv/Bethesda. Kromě nové kapitoly také vyšla vylepšená verze pro novou generaci konzolí po jejím odkladu, takže se do tohoto úctyhodného světa mohou přidat i hráči z nových konzolí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na