System Shock Remake se ukazuje v novém videu. Proč hra vypadá tak ošklivě?

Jak už bylo dříve autory přislíbeno, podporovatelé na nejvyšší úrovni si na podzim budou moct vyzkoušet alfaverzi chystaného titulu System Shock Remake. Ten se nyní prezentuje prvními záběry z hraní.

Alfaverze je hratelná v módu Citadel Station, který umožňuje prozkoumávat prostředí, sbírat předměty, vyvolávat audiology a emaily a plnit všechny mise. System Shock Remake je tak v podstatě hratelný v odlehčené verzi.

Nenechte se odstrašit na dnešní dobu nekvalitními texturami. Ty totiž z velké části pocházejí z původní hry a ještě projdou přeměnou. Nové datum vydání je stanoveno na rok 2020, takže si tvůrci nechávají ještě dostatek času na dokončení.

Je vůbec velkým štěstím, že System Shock Remake stále vzniká. Před časem to totiž s vývojářským studiem Nightdive vypadalo špatně a hra byla krátkodobě uložena k ledu s tím, že se autorům podařilo prošustrovat veškeré prostředky, které získali od fanoušků. Od té doby se leccos změnilo a tým, byť po značném propouštění, pokračuje ve vývoji dále.

Není to přitom jediný titul, na který se fanoušci slavné série mohou těšit. Ve studiu Otherside Entertainment totiž pod vedením Warrena Spectora vzniká rovnou System Shock 3. Do něj se autoři naplno vrhnou po brzkém vydání titulu Underworld Ascendant.

System Shock Remake – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na