Tahle mašinerie se nikdy nezastaví. Dalším dílem Call of Duty má být Modern Warfare 4

Na oznámení Call of Duty: Black Ops 4, které je v plánu pro letošní podzim, ještě ani nestihl zaschnout pomyslný inkoust, a spekulace, navíc potvrzené zákulisními informacemi, o dalším dílu už se rozjely naplno. 

Web Gaming Intel zveřejnil informaci, že příští rok bychom se měli dočkat Call of Duty: Modern Warfare 4. Za vývoj zodpovídá studio Infinity Ward, přičemž už má být rozhodnuto o tom, že hra bude mít plnohodnotnou singleplayerovou kampaň, kterou Black Ops 4 postrádá, multiplayerový mód, zombie mód a možná také vlastní Battle Royale alternativu, s níž jako první v rámci série přijde právě Black Ops 4. Poslední herní varianta však zatím není zcela jistá.

Pokud by se neoficiální zprávy potvrdily, nebylo by Call of Duty: Modern Warfare 4 zase takové překvapení. Značka Modern Warfare odpočívá už od roku 2011, přičemž mezi hráči se těšila vždy značné oblibě. Spekulace potvrzují také zprávy, že se do Infinity Ward vrátila řada zaměstnanců, kteří pracovali na předchozích dílech Modern Warfare.

Pokud jde o Battle Royale mód, troufáme si tvrdit, že o jeho zařazení se rozhodne podle úspěchu tohoto módu pod názvem Blackout právě v Call of Duty: Black Ops 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na