Pro Take Two je PC trh velmi důležitý, Red Dead Redemption 2 ale stále nepotvrdilo

Prezident Take Two Interactive, Karl Slatoff, při příležitosti zveřejnění čtvrtletních výsledků uvedl, že PC trh je pro firmu “skvělý, dynamický a obrovský a disponuje vysoce angažovanými uživateli”, a proto je pro Take Two velmi důležitý a vzrušující. Je to trh, na který se chce společnost soustředit.

Vhodné a vhodnější

Zatím to ale zní tak trochu jako prázdná slova, protože dotazy na vydání Red Dead Redemption 2 nedokázal Slatoff jasně zodpovědět. Prohlásil pouze, že se v této věci rozhodují u každého titulu zvlášť, a zatímco například tituly jako Civilization a Xcom velmi dobře pasují k PC platformě, jiné jsou pro ni méně vhodné. Je to poněkud zvláštní vysvětlení, protože Red Dead Redemption 2 by se na PC jistě hrálo dobře a mnozí hráči vybavení pouze počítači dodnes litují, že si první díl nemohli zahrát.

Výkonný ředitel Take Two, Strauss Zelnick, k tomu nechtěl dát vůbec žádný komentář s tím, že Rockstar Games si svá oznámení dělá sám a víc k tomu není co dodat, kromě toho, že se firma těší na vydání v příštím roce.

PC verze Red Dead Redemption 2 tím stále není mimo hru, ale podobná vyjádření mají spíše negativní konotace. Titul je jednou z nejočekávanějších her současnosti a mnozí vydavatelé cítí šanci v jeho odkladu na příští rok.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na