Takhle vypadají obří bitvy v Assassin’s Creed: Odyssey. 150 Sparťanů proti 150 Atéňanům, podívejte se na video

Ačkoliv mnozí podezírají společnost Ubisoft, že chystaný Assassin’s Creed: Odyssey je pouhým Assassin’s Creed: Origins v odlišných kulisách, konkrétně řeckých, ve skutečnosti si vývojáři připravili pro hru řadu zajímavých novinek. Jednou z nich jsou na poměry série obří bitvy, ve kterých se může střetnout až 300 bojovníků najednou. Ve videu se můžete podívat, jak to vypadá, když si to tímto způsobem rozdají Sparťané a Atéňané.

Zatím to vypadá, že podobné bitvy budou zajímavým herním zážitkem, který může na první pohled působit chaoticky, ale v reálu se jistě také nevyznačovaly kdovíjakou přehledností. Důležité je správně manévrovat a hlídat si všechny směry, protože útok může přijít skutečně odkudkoliv. V našich dojmech z E3 2018 jsme poukazovali na to, že v podobných chvílích může haprovat bojový systém hry, tak doufejme, že to autoři Assassin’s Creed: Odyssey ještě vyladí.

Assassin’s Creed: Odyssey vyjde 5. října 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Al-Šualin
Host
Al-Šualin

od mírně historizující hry jsem tam tak trochu očekával aspoň ty falangy, jenže tohle … :/

Inkognito
Host
Inkognito

To někoho ještě baví hrát to samé už po sedmé nebo osmé (kdo to má počítat)? Poslední AC, které bylo dobré je Black Flag, ty další díly jsou ždímání značky. A klidně se na mě sesypte, je mi to u zadnice.

divi
Host
divi

řekl člověk který nehrál origin, jinak bys podobné kktiny nemlel… někdo stráví tisíc hodin v hovně jako dota 2, já je strávím se sérii assassins creed

Hulibrk
Host
Hulibrk

Problém je, že tomu stále říkají AC. Chápu, že se hra lépe prodá, ale AC byla nadčasová hra s revolučním, i když lehce repetetivním, gameplayem a dospělou, kvůli zábavnosti zjednodušenou, atmosférou.
Tyhle nesmyslnosti, 3. dílem počínaje, jsou sice do určité míry zábavné, ale také do určité míry nudné a otravné. A že jim na to samé už tak dlouho tolik lidí skáče, to nechápu.
Vraťte to do temného středověku a udělejte z toho pořádnou stealth srandu.

Inkognito
Host
Inkognito

A to říká kdo, že jsem Origin nehrál? Jak to můžeš vědět? A na Dotu si můžu z vysoká víš co… Jde to vidět, že si ACkař, pereš se za tuto sérii, a nevidíš, spíš nechceš vidět, že na ni někdo nadává.