Tento rok započne se slušnou nadílkou her zdarma

Foto: Sony

Pokud patříte mezi předplatitelé služby PS Plus, tak se máte opět na co těšit. I v lednu nás čeká hned trojice her zdarma, a to dvě pro PS4 a jedna pro PS5. Přidat si je do své knihovny můžete klasicky od 5.ledna 2021.

GreedFall

Tohle RPG bylo jednou z nejlepších her roku 2019. Pokud jste fanoušky dřívější tvorby společnosti Bioware, nebo Spiders, tak si tuhle hru zamilujete. Jediné, co téhle hře chybělo byl větší rozpočet, jinak na vás čeká skvělý příběh, parádní dialogy, drobné inovativní funkce a zábavná hratelnost.

Shadow of the Tomb Raider

Kdo by neznal slavnou Laru Croft, pokud vám unikl třetí díl restartu této série, tak máte nyní možnost to napravit. Hra nabízí stejně skvělý zážitek jako první dva díly, i když na tomto kousku již dělalo jiné studio, tak i přesto dokázalo kvalitu hry udržet na téměř stejné úrovni. Nejde již jen pouze o přežití, nebo vyřešení záhady, ale o překonání Mayské apokalypsy a konečné vypořádání s organizací Trinity.

 Maneater

Poslední je menší, ale neméně zábavná hra pouze pro majitele PS5. Maneater je RPG, kde se hráč vžije do role žraloka a snaží se dostat na vrchol potravinového řetězce. Tato hra velice překvapila a získala slušná hodnocení, jak od herních kritiků, tak i od samotných hráčů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na