Testovací server World of Tanks 1.0.1 je online. Přináší italské tanky a novou mapu

World of Tanks 1.0

Fanoušci online akční hry World of Tanks už se nemohou dočkat dlouho slibovaných strojů italského vozového parku, které se do hry dostanou s novým updatem na verzi 1.0.1. Zájemci už mají nyní možnost obsahové novinky, ale také další vlnu ladění vyváženosti hry, otestovat.

Společnost Wargaming.net totiž spustila testovací server World of Tanks 1.0.1, na kterém je možné si tanky italské výroby vyzkoušet. Kromě toho se zde můžete prohánět po zcela nové mapě nesoucí název Provincie a otestovat nový mód Frontové linie.

Autoři na serveru testují také novou funkci hry. A totiž, že by prémiovou munici bylo možné zakoupit pouze za kredity. Pak by odpadla možnost kupovat ji za goldy.

Autoři si od testovacího serveru World of Tanks 1.0.1 slibují od hráčů co možná nejvíce zpětné vazby, kterou pak zohlední při nasazení verze na ostré servery. K tomu by mělo dojít v květnu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Spadi
Host
Spadi

Jen poznámka premiová munice se dá koupit již dávno za kredity! stačí jen rozkliknout a změnit.