The Awesome Adventures of Captain Spirit rozšíří univerzum Life is Strange. A zahrajete si ho zdarma už za dva týdny

Vývojářské studio Dontnod Entertainment přišlo ve spolupráci s vydavatelem Square Enix se zajímavým experimentem. Jmenuje se The Awesome Adventures of Captain Spirit a jde o menší hru, která rozšíří univerzum oblíbené adventury Life is Strange. Podle tvůrců půjde o první krůčky, které učiníte směrem k chystanému Life is Strange 2.

Ukrývá v sobě mnoho tajemství a dokonce i pár odkazů na zbrusu nový příběh Life is Strange 2,” uvedl Raoul Barbet z Dontnod Entertainment na adresu The Awesome Adventures of Captain Spirit.

Ovlivní děj Life is Strange 2

Je těžké říct, jak přesně bude The Awesome Adventures of Captain Spirit s Life is Strange 2 provázán, ale autoři se nechali slyšet, že své univerzum chápou jako mnohem šířeji vymezené, než aby se omezovali pouhými mezilidskými vztahy, na kterých stojí právě Life is Strange. Asi nejdůležitější zprávou je ta, že pokud si The Awesome Adventures of Captain Spirit zahrajete, ovlivní vaše volby v tomto titulu zážitek z Life is Strange 2. Data bude možné snadno přenést z jedné hry do druhé.

The Awesome Adventures of Captain Spirit vás vsadí do role malého Chrise, který jako každý druhý chlapec jeho věku miluje superhrdiny. Navíc se zdá, že nějakou tou superschopností sám disponuje.

Asi nejzajímavější zprávou na tom všem je, že hra vyjde už 26. června a bude k mání zcela zdarma na PC, Playstation 4 a Xbox One. Jde přitom o samostatný titul, který si můžete zahrát bez vlastnictví kterékoliv jiné hry.

The Awesome Adventures of Captain Spirit – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na