The Elder Scrolls Online: Elsweyr dorazí 4. června. Hru konečně rozšíří draci

Bethesda dnes oficiálně potvrdila datum vydání dalšího velkého rozšíření pro MMORPG The Elder Scrolls Online, nesoucího název Elsweyr. Fanoušci se jej dočkají 4. června a stejně jako v případě všech předchozích expanzí a nakonec i samotné základní hry, která vyšla v roce 2014, dojde ke spuštění nového obsahu paralelně na všech platformách, na nichž je titul dostupný. Kromě PC tedy i na PS4 a Xboxu One.

V Elsweyru, který je domovem rasy Khajiit (všeobecně oblíbených kočičích lidí), na hráče čeká prozkoumávání hned několika nových oblastí, z nichž každá bude obsahovat svoji vlastní questovou linii, vyprávějící, jak už jsme ostatně u The Elder Scrolls Online zvyklí, poutavý příběh. Všechny tyto dílčí kapitolky se nakonec ovšem slijí do velkého dobrodružství, pojmenovaného Season of the Dragon. Jak již tento název napovídá, ve hře se poprvé objeví draci.

The Elder Scrolls Online jde již od svého vydání cestičkou, kterou před ním vyšlapaly jiné úspěšné MMORPG tituly. Nabízí tak dostatek obsahu jak pro hráče, které baví procházet si jednotlivé části hry osamoceně i dungeony a PvP režimy, v nichž je nutné spolupracovat s ostatními hráči. Kromě vysokého množství běžných questů pro vlky samotáře nás tak čeká také přidání hned několika nových dungeonů a konečně i nové třídy – Nekromanta.

Jako nejzajímavější novinka, kterou má Elsweyr přinést, nám každopádně připadá režim, v němž se společně s ostatními hráči budeme snažit ubránit nově přidané země před útoky draků. Celý tento systém by měl fungovat na principu world eventů, které v minulosti s úspěchem využívalo například Guild Wars 2 a dnes z nich těží i další MMORPG v čele s World of Wacraft.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr si již nyní můžete předobjednat. Jako odměnu za to dostanete sérii kosmetických předmětů pro vaše postavičky, z nichž nejzajímavější je tematický mazlíček Blue Dragon Imp.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr – Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na