The Last of Us Part II Remastered pro PS5 oficiálně oznámen

Foto: Sony

Po řadě spekulací tu máte oficiální oznámení vylepšené verze hry The Last of Us Part II. Po vzoru vylepšené prvního dílu tu máme i díl druhý. Zatímco Part I, který původně vyšel ještě na PS3 si rozhodně vylepšenou verzi zasloužil, tak Part II přeci jen vyšel na konci životního cyklu PS4 a do teď vypadá lépe než většina aktuálních her. Ale vývojáři z Naughty Dog si připravili vcelku dost vylepšení, abychom tuto vylepšenou verzi chtěli.

Začnu s tím nejdůležitějším, a to že pro majitele původní verze je vylepšená téměř za symbolickou cenu deseti euro, a kromě Fidelity s nativním 4K a 30 FPS, Performance s upscalovaným 4K v 60 FPS a odemčený režim pro monitory či televize s podporou VRR hra nabídne plnou podporu ovladačů Dualsense se všemi možnostmi a rychlé načítání.

Dále roguelike survival mod, Lost Levels ve kterém si lze projít tři rozpracované úrovně, které se do hry nedostali, komentované videa vývojáři, Guitar free play, režim Speedrun a další funkce usnadňující hraní hendikepovaným hráčům. Což za deset euro není úplně málo nového obsahu a možností.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na