The Walking Dead se po problémech blíží do finále. Známe datum vydání poslední epizody

Čtvrtá a zároveň závěrečná série interaktivních filmů The Walking Dead to neměla vůbec snadné. Její duchovní otcové ze studia Telltale se delší dobu potýkali s finančními problémy, což je nakonec donutilo zavřít krám. Když už to vypadalo, že se fanoušci dobrodružství Clementine ve světě zamořeném nemrtvými budou muset smířit s tím, že finální kapitola příběhu nebude nikdy dokončena, situaci na poslední chvíli zachránilo studio Skybound, které hru vzalo pod svá křídla a přislíbilo, že se postará o její důstojné zakončení.

V pořadí třetí epizoda poslední série, která je zároveň tou první, pod níž je podepsán nový kolektiv tvůrců, nese název Broken Toys a ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One vychází právě dnes. Pokud se vám jí podaří úspěšně dokončit, objeví se v hlavním menu u ikony finální plánované epizody datum jejího plánovaného vydání, abyste věděli, na jaký den si máte v práci nahlásit volno. Velké finále této dnes již takřka kultovní ságy, která kontinuálně vychází již od roku 2012, dorazí 26. března a ponese název Take Us Back.

Trailer pro epizodu Broken Toys

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4.5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na