Trojanová a Tuček končí v Re-Play. Budou mít nový pořad o hrách na Seznamu

Ostřílená moderátorská dvojice Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček po osmi letech končí v herním pořadu Re-Play, který vysílá televize Prima Cool. Diváci ale nemusí smutnit, toto duo budou moct nadále sledovat v novém pořadu, který ponese název New Game+ a který bude vysílat Televize Seznam.

Moc dobře si uvědomuju, že vzhledem k mému věku (sic!) to také může být poslední velký herní projekt (double sic!) a tak si buďte jistí, že udělám a uděláme všechno, co bude v mých a našich silách, aby to byla pecka. Z týmu mám podobný pocit, tak i když je mi naprosto jasné, že byste chtěli slyšet víc, tak o moc víc, než název nemám. Studio se ladí (mimochodem ten samý mág, co dělal původní Applikace), čas se schvaluje, stopáž se řeší… Více snad brzy,” uvedl na svém Facebooku Mikoláš Tuček.

Bětka s Tukanem se rozhodli vzít lepší nabídku a nedali nám šanci na ni reagovat.” uvedli zástupci pořadu Re-Play na svém profilu. “Tak trošku jsme byli i podvedeni, ale díváme se dopředu a věříme že díky tomu můžeme změnit koncept pořadu, který už byl outdated a šéfredaktorka s tím nechtěla nic dělat.

Pořad Re-Play tedy nekončí. Po odvysílání zbylých dvou dílů s Tučkem a Trojanovou dojde k jejich nahrazení čtveřicí nových moderátorů. Těmi jsou Oldřich Štěrba (ArcadeBulls), Dominik Vysloužil, Martin Rota a Gabriela Wróbel. Pořad by měl dostat také novou koncepci, na které se bude jako nový šéfredaktor podílet Jan Modrák, současný šéfredaktor časopisu Score a mimochodem také moderátor několika prvních dílů Re-Playe.

Nutno dodat, že díky pořadu Re-Play, který se stal postupem času velmi sledovaným, se z Mikoláše Tučka a Alžběty Trojanové staly skutečné hvězdy herní branže a bude zajímavé sledovat, jak moc jejich odchod pořad zasáhne. Ukáže se také, zda je na českém trhu místo pro dva velké pořady o hrách.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 7 Průměr: 4]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

40 Komentáře zapnuto "Trojanová a Tuček končí v Re-Play. Budou mít nový pořad o hrách na Seznamu"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Milan
Host

Bull je záruka kvality po pár dílech si nevzpomenem kdo to dělal dříve no a tukanovi se snad taky bude dařit no

cont
Host

TV Seznam ? tvl tam chodí jen socky a duchodci

Kutas
Host

STejnak se na Seznam nikdo nekouka 😀

Bromel
Host

Treba to na seznamu konecne nebude tak podmazany jak na coolu…recenze za dolarek cokoliv …

pučmeloun
Host

tukan a alžběta už maj leta za sebou ale furt tak nějak mají smýšlení a vzhled mladejch lidí, ty s prominutím tydýty co tam nasr…. prima nově no otřes-to se mužu dívat na svyho 68 tatíka jak hledá na klávesnici enter …..

Gdyž
Host

Tywe a na Modráka prasklo, že prodával nějaký hry, co dostával na recenze. Když už se meje špinavý prádlo, tak pořádně 🙂

pete
Host

tak to RIP replay… takové no name nemají šanci nahradit TaT a Rota je šašek co se snaží být cool, ale nikdo nad 10 let mu to nebaští… snad tento pořad seznam nezkazí, tak jak se prima snažila roky kazit replay

Mišák
Host

Já nevim čemu se divíte. Neustále problémy s vysílacím časem, neustálé přesouvání pořadu z jedné hodiny na druhou, minimální podpora od primy… Po tom co se dělo minulej rok a s přístupem, jaké k tomu mělo vedení, se ani nedivím, že to vzali takhle, než se dalších půl roku dohadovat. Snad se jim bude dařit i jinde.

Kozmix
Host

Na Seznamu. Takže to opět bude stát za hovno a nikdo se dívat nebude!!!

Rezzba
Host

A to jako proč? Zapnu kouknu a je mně šumák kde to je. Nekoukej na seznam a stáhni apku streamu a je to. Už pomlouvají Alžbětu, že nechtěla změnu. Tak se koukneme až jí udělají co to bude za průser. 80% půjde na seznam. Kouknite jak dopadly applikace bez Tučka.

MadMax
Host

Šli za prachama? Prima jim posledních pár let přehazovala každé 3 měsíce vysílací časy na ty méně atraktivní a dlouhodobě plánovala vyměnit formát a moderátory pořadu. Jediné, co jim v tom dosud bránilo byla popularita moderátorů, která táhla sledovanost i přesto, že jim Prima házela klacky pod nohy. Kdyby to bylo na Primě, Re-play vypadá, jak pořad Hrajeme s Alim :))

Rezzba
Host

Konečně normální názor. Naseznam chodí důchodci atd jsk tu furt melou, ale seznam tv jak něco jiného, to je stream a s ním problém nemám.

Petr
Host

Tak to fakt končí 🙂

Kenik
Host

Mně osobně je jedno kde na ně budu koukat ale doufám že to alespoň natáhnou na hodinovou stopáž. Těch 25 min co bylo v Re-Play bylo dost málo.

Ondra K.
Host

Mohli by to natahnout o 10 min + to do hodky doplnit o nejaky komentovany gameplay…

Marko
Host

Od dvojice TaT tedy neskutečná prasárna. Když si vzpomenu, jakou měl štáb s Betynou trpělivost, vzhledem k tomu, že kvůli svý psychický labilitě ani po třech letech nevypadala před kamerou přirozeně. Její jedinou zásluhou bylo, že je holka a že si diváci myslí, že dobře vypadá. Kdyby ji viděli v reálu, asi by změnili názor…
Co se týče Tukana, tak to je takovej fajn sranda kluk, škoda, že k tomu vychcanej a snažící se o maximalizaci prospěchu sám pro sebe.

Kmet
Host

Tak tak. Tukan je kokotek.. Vitajici kavarensky slunicko.. Tak jako většina pražských televiznich hvezdicek.. Hlavne aby cinkali zlatacky..

Pet
Host

Jsi blbec Kmete, kundo.

d@rkWolf
Host

Mno, já Re-Play byl rok od roku horší a popravdě, kamkoliv nacpete Bětku, tam to bude lepší leda pro gumy eventuelně honiče, protože její herní znalosti a schopnosti se rovnají čirému zoufalství, které koneckonců odpovídá současné herní produkci.

Mno ze 4 nastupujících redaktorů neznám ani jednoho, což znamená, že úrovní zamíří na ještě větší blbce a vymaštěnou youtube teenage scénu, která mě po nějakých 30 letech u her nezajímá

HoCi_CZ
Host

Tak na jednoho se muzes podivat na twitchi Oldřich Štěrba je tam jako ArcadeBulls.

AntiMonkey
Host

Blbec kterej dokaze psat hovna jako “Mno”, spada presne do ty skupiny blbcu a vymastenych youtube teenageru co budou na Prime na ty 4 trosky cumet a mrskat si vocas se tim jak je to naprosto skvely.Betka se za ty roky vysvihla fest, Tukan je best.. Nikdo jinej v tyhle republice by nebyl schopen neco takovyho delat, protoze to tu je jen samej yutuberhoven a kazdej mele tak akorat hovna.

karl
Host

co máš proti současné herní produkci? V posledních letech vyšly ty největší pecky vůbec…. že ty jsi jeden z těch retro hejhulů co jen hrají 16 bitové trapné hry z 90. a podobný odpad

Golem
Host

Starý hry jsou super, tak se do nich neser.
Bez nich bys honil klacek kolem stromu.

Krtek
Host

Jestli jsi toho názoru, že hry z 90″ jsou odpad tak si jdi honem rychle za nejbližší roh nafackovat než to udělá někdo jiný (a já to nebudu). Takovou kravinu může napsat a ventilovat do světa max. tak nějakej poblbanej mileniál, o kterým tu d@rkWolf mluví. Tímto komentářem jsi akorát potvrdil jeho slova. Ani o tom nevíš…

Tobi_1989
Host
Pokud se budeme bavit jen o tom co se vloni povedlo (RDR2, GoW, KCD atd.) tak ano, ale krom toho byl minulý rok dost ve znamení obrovských marketingových, PR a obecně kvalitativních průserů jako FO76, BF5, Blizzard personální šarády/Diablo Immortal kontroverze atd. Ano, spousta moderních her je prostě nesrovnatelně ‘někde jinde’ než ty staré, ale herní žurnalista by se měl orientovat i v klasice. Což platilo pro Tukana jakožto pařana už od dob Amigy, ale Alžběta aka “královna české herní scény” (jak ji onehdá kdesi označili) se mi zdá spíš dost casual a moc toho rozhledu a historie v tématu… Číst vice »
Tirion
Host

“Ukáže se také, zda je na českém trhu místo pro dva velké pořady o hrách.” Tahle pasáž je trochu sporná s realitou – protože 2 velké pořady již na českém trhu byly a jsou – Indian-TV a Re-play…… nechci urážet autora ale vyzná se vůbec na české herní scéně? Bere informace pouze z jednoho zdroje nebo více?
(Ne, z mé strany se nejedná o fanouškovskou zášť)

Brosquezo
Host

A co FightClub na Games.cz nebo VORTEX na youtube???

DvD JrK
Host

A na kterém televizním kanále se Indian-tv vysílá? 🙂

Falcon
Host

Tv Relax, a youtube 😉
indian-tv.cz

Ashnobe
Host

Udělal bych to stejne. Proč dělat stejnou práci za menší peníze ?

Petr
Host

Pokud bude v Re play to arogantní hovado Rota, tak na to nekoukám a budu koukat na ten pořad na seznamu,jak seznam Tv nemusím.

Artorius
Host

jsi blbec Rota je profik

sberatel
Host

Rota je akorat nakingovanej looser co nic neumi krom tech hoven co vsude mele, takze jedinej blbec si tu ty a vlastne jeste ten Rota…

Kozmix
Host

Proč hned tituluješ? Mám stejný názor a evidentně budeme svým vystupováním menší blbci než ty sám…!

Petr
Host

jak se říká vrána k vráně sedá.Fanoušci Roty jsou jsou povětšinou stejní, jako jejich oblíbenec.Jednou jsem napsal na kanále pana Roty jiný názor než ostatní a v tom momentě jsem byl ukamenován.To svědčí o mentalitě fanoušků, kde dochází k jistému fanatizmu,

Insider
Host

Podle Vojty Nováka (režisér Re-Play) šli za prachama, oznámili mu to docela drsně. Za mě hnus, oni by byli bez Replaye nic, jako teď bude Replay nic bez nich.

Baldhead
Host

To si nemyslím, že by byli nic bez Re-Play. Tuček se vypracoval ve Score, dřív byl v Game Page, podílí se na frag.cz..
Trojanová se taky ve světě neztratí, začínala v Gamestaru, přispívá do ABC a Score..a ruku na srdce-90% diváků určitě táhne ona 🙂
V dnešní době jsou peníze za práci tou nejhlavnější prioritou, z lásky k práci to přece neděláme:) A ať si o vyšší plat řekli drsně nebo v klidu, proč ne. Zaměstnavatel ti z vlastní vůle nepřidá.

Milan
Host

Replay dost upadal – poslední díly – to se nedalo…U seznamu asi nešlo o prachy,ale o to se trošku posunout…Stačilo,že musel Mikoláš odejít z applikací…Schválně mrkni na první díly Replay – Tenkrát se na to dalo i dívat..

Filip
Host

První díly Replay měli ten staromilskej přístup z Game Page, kterej přitáhnul Tukan s původním scénaristou. Půlka recenzentů pocházela z Gamestaru, kteří psali seriozně. Trochu to pořad svazovalo, ale zato měl řád, recenze věcné a seriozní a moderátoři měly volné ruce.

Dan
Host

On neodchází jen Tukan a Bětka ale taky Sterak a Flygun aby se to vyjmenovalo vše. Peníze v tom určitě taky figurují ale upřímně to přesouvání vysílacích časů v tom má určitě taky prsty. Prima si holt RE-play dost nevážila a takhle to dopadlo. PS: Nevím jestli Bětka někoho k tomu pořadu táhla, ale pokud ano, tak js těch 10% co ji moc nemusí.

TOPlist