Trailer Gears 5 představuje nový mód Escape

Série Gears of War už má sice své nejlepší roky za sebou, ovšem pokud se dobře uchopí, pořád ještě může hráče zaujmout. Právě o to se snaží pátý díl, který se jmenuje jednoduše Gears 5 a má být pro značku jakýmsi restartem, stejně jako testem, zda v současné konkurenci obstojí.

Vývojářské studio Coalition slibuje ještě dynamičtější akci než dříve, ve které budou důležitější roli hrát souboje na blízko, byť to pochopitelně nebude další Devil May Cry. Hodně mluví také o nejrůznějších změnách, které mají hru posunout na vyšší level. Zároveň však chtějí zůstat věrní atmosféře série.

Příběh Gears 5 bude velmi osobní, protože se zaměří takřka výhradně na osud Kait a její vztah s Locusty. Svou roli však bude stále hrát JD Fenix, ovšem dynamika v rámci týmu bude poněkud zvláštní.

Gears 5 - screenshoty
« 1 z 9 »

Autoři na E3 2019 představili nový kooperativní multiplayerový mód Escape, v rámci kterého budete infiltrovat nepřátelské teritorium, klást bomby a následně se snažit utéct, než vás nepřátelé dostihnou.

Gears 5 vychází 10. září 2019, a to na PC a Xbox One. Pakliže máte Ultimate Games Pass, zahrajete si dokonce o čtyři dny dříve. Už nyní je v plánu takzvaný Terminator Charakter Pack, který dostanou ti, kdo si hru předobjednají, nebo si platí službu Xbox Game Pass.

Gears 5 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=ErqsgG0HRR8

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na