Tvůrce Playerunknown’s Battlegrounds se bojí své příští hry. Dobře ví, že spoustu hráčů zklame

Tvůrce Playerunknown’s Battlegrounds, Brendan Greene, nevěří tomu, že by jeho příští hra byla tak úspěšná jako právě PUBG. V rozhovoru s magazínem Edge pohovořil o tom, jak náročné je po vytvoření herního fenoménu navázat dalším projektem. Podle Greena je zcela jisté, že se jeho nová hra bude líbit menšímu množství lidí než PUBG.

Ano, bojím se své příští hry, protože to bude hra po Battlegrounds. Všechny oči na ni budou upřené. Je celkem jedno, co udělám, jistě se najde dostatek kritiků, kteří budou říkat “tohle není PUBG”. S tím jsem se smířil. Už neudělám hru, která se dostane na 3 miliony současně hrajících hráčů a ještě mnohem více milionů každý měsíc. To není mým cílem. Chci udělat takovou hru, kterou si sám rád zahraji, a pokud se najdou hráči, kterým se bude líbit, bude to fantastické. Ale pokud ne, stále budu mít hru, kterou mohu hrát. To je můj pohled na věc: asi si tím neudělám mnoho přátel, ale tak to je,” prohlásil Brendan Greene.

Jak se ale zdá, to vše je stále hudbou vzdálenější budoucnosti. Brendan Greene totiž neprozradil, zda už na nové hře začal pracovat. Tipli bychom si ale, že zatím ne, protože Playerunknown’s Battlegrounds má ještě slušný potenciál, k jehož využití se účast duchovního otce projektu jistě hodí. Momentálně by se titul měl ve větší míře rozšiřovat do e-sportu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na