Bethesda se chystá oznámit něco velkého. Podle prvního obrázku to bude nový Fallout

Společnost Bethesda se s oznamováním svých titulů zjevně rozhodla nečekat na červnový veletrh E3, ale své hry si odprezentuje ve vlastní režii. Po velmi zajímavém Rage 2 se nyní něco děje také kolem Falloutu.

Na Twitteru a Twitchi Bethesdy se objevil obrázek se známým Valout Boyem a nápisem “Please Stand By”. Těžko tedy čekat něco jiného než oznámení nového Falloutu. To se popravdě příliš nečekalo, protože pokud by se to skutečně potvrdilo, znamenalo by to, že Bethesda přestala střídat značky The Elder Scrolls a Fallout. Tedy za předpokladu, že by pak na E3 neoznámila ještě The Elder Scrolls 6, což by však nebylo příliš pravděpodobné.

Zatím však nevíme, o jaký titul z univerza Falloutu se bude jednat. Možnosti jsou skutečně široké. Fanoušci by si jistě ze všeho nejvíce přáli Fallout 5, ale nemalá skupina by rozhodně uvítala také Fallout: New Vegas 2. Ten je vzhledem k výše uvedenému možná pravděpodobnější. V úvahu ale připadá také nějaké menší oznámení jako je třeba remaster Falloutu 3 pro Nintendo Switch apod. Na druhé straně projektové náročnosti by pak bylo MMORPG ze světa Falloutu, tedy něco jako postapokalyptické The Elder Scrolls Online.

Nechme se ale překvapit. Dá se očekávat, že odhalení přijde už opravdu brzy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dave
Host
Dave

https://m.twitch.tv/bethesda live stream Please, stand by.